HAKKINDA /

Şirketimiz hakkında kısa bilgiler

HAKKIMIZDA

İnşaat sektörüne "CEYTAŞ YAPI" olarak giriş yapan firmamız benimsediği temel politikalardan birisi kalite ve güven politika anlayışıdır. Bu anlayış ile müşterilerimize beklentilerini karşılayacak projeler ile karşılarına çıkmaktır. Şirketimiz 2011 yılından günümüze kadar inşaat faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

VIZYON

Atalarımızdan bize miras kalan en büyük değer hiç kuşkusuz müşteri memnuniyeti ve insani değerlere saygı duymaktır. Bu amaca yönelik, insan hayatını kolaylaştıracak, insani değerlere sahip çıkacak ve bizimle çalışan her bireyi memnun edecek konut projeleri ile karşınızdayız.

MISYONUMUZ

Sıradan bir konut yapmaktan ziyade, insanların kendilerini güven ve huzur içinde bulabileceği, doğaya mümkün olduğunca yakın olacağı, çevre politikalarına uygun ve çevre dostu, alışılmışın dışında ve gelecek temelli yapılan, günümüz şartlarının elverdiği kadar yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına imkan veren teknolojiler kullanılarak üretilmiş konutlar sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

CEYTAŞYAPI olarak inşaat sektöründe hizmet verdiğimiz müşterilerimizin istek ve beklentilerini kalite, hizmet ve fiyatın en iyisini sunarak karşılamak. Her bir proje bir önceki projenin devamı yaklaşımı ile hareket ederek bir sonraki projeye daha hassas anlayış sağlamak. İnşaat sektöründe en büyük etkenlerden birisi olan doğaya saygı çerçevesinde çevreye gereken önemi göstererek, zarar verebilecek faaliyetlerden kaçınmak.

ÖZLÜ SÖZLER

"Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır."
Charles A. Mills

"Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım."
Hannes Meyer

"Zor iş; zamanında yapmamız gerekip de, yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle meydana gelir."
J. J. Rousseau

"Karşınıza bir zorluk cıktı mı, şikâyet etmeyin, bilakis Allaha şükredin. Çünkü size zekânızı işletmek, güç ve kuvvetinizi göstermek fırsatını vermiştir."
Gassion